Pomysł na prezent z Bertonihome - 2022

09-11-2022

Zbliżają się się święta, a więc już wkrótce nastanie czas prezentów. Przede wszystkim warto zastanowić się jaki podarunek najbardziej ucieszy drugą osobę. W naszym sklepie znajdziesz mnóstwo oryginalnych, niepowtarzalnych, ale i niezwykle praktycznych pomysłów.

Przede wszystkim kategoria którą wprowadziliśmy w tym roku, to dekoracją stołu. Znajdziecie tam nie tylko bieżniki w dwóch rozmiarach, ale również mnóstwo ozdobnych podkładek. Może być  to prezent, ale również doskonała dekoracja świątecznego stołu, przygotowaliśmy 5 specjalnych świątecznych zestawów.

 

Nasze pufy to nie tylko mebel, ale i sposób na wyrażenie swojej osobowości. W ofercie Bertoni znajdziecie pufy z filcu oraz wodoodpornej codury, ze sztywnym trzpieniem, ale i również z wkładem z granulatu. Oczywiście wszystko z zaprojektowanymi przez nas grafikami.

 

Poduszek w kolekcji mamy mnóstwo, oprócz klasycznych w kilku rozmiarach mamy również niezwykle popularne Koty, Kamienie oraz tegoroczną nowość Motyle. Już wkrótce zaprezentujemy poduszki z Psami. Te kolekcje zawsze cieszą się niezwykłą popularnością w okresie świątecznym. Wypełnione kulką silikonową, są lekkie, miłe w dotyku i nie uczulają.

  

Wałki wypełnione pianką memory dostępne są obecnie w trzech rozmiarach 15x40, 16x55 oraz 25x60 cm. To prezent ponadczasowy, nie tylko estetyczny, ale także posiadający właściwości zdrowotne. Pianka tego typu reaguje nie tylko na nacisk, lecz także na ciepło wytwarzane przez organizm człowieka.

 

Naszą kolekcję Elegance, wykonana z wysokiej jakości veluru,  poszerzyliśmy w tym roku o produkty pikowane które nazwaliśmy Royal, oraz o kolekcje poduszek Elegance ART z nadrukami znanych mistrzów pędzla. To wyjątkowy i ekskluzywny prezent.

 

Nasz sklep internetowy oferuje szybką wysyłkę, jesteśmy producentem, przed okresem świątecznym powiększyliśmy nasze stany magazynowe.

W dalszym ciągu w zamówieniach powyżej 120 zł wysyłka jest GRATIS, natomiast dodatkowo do każdego zamówienia o tej wartości 0d 15.11 będziemy dokładać fajną świąteczną podkładkę na stół.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszego drugiego sklepu z torebkami i akcesoriami modowymi: bertonisklep.pl

Na koniec to co lubicie najbardziej, kod rabatowy niespodzianka: BLACKWEEK2022 , wpiszcie w koszyku już dzisiaj i cieszcie się niższymi cenami. Uwaga: czas działania kodu jest ograniczony.