Nowe pufy w ofercie Bertoni

14-05-2021

W naszej ofercie znajdziecie kilka rodzajów, wszystkie puf z unikatowymi nadrukami, poniżej przedstawiam krótkie porównanie poszczególnych modeli:

Pufa Walec - pufa ze sztywnym trzpieniem ze styropianu o podwyższonej gęstości, obłożona pianką meblową. Pokrowiec z ekologicznego filcu meblarskiego, zamykany na zamek błyskawiczny. Lekka, miła w dotyku i stabilna pufa do wnętrz.

Pufa Walec Elegance - różni się pokrowcem wykonanym wysokiej jakości weluru, również zamykana na zamek.

Pufa Codura - wypełnienie identyczne jak w pufie walec, różni się wodoodpornym pokrowcem z tkaniny typu codura. Może być wykorzystany zarówno w domu jak i w ogrodzie.

Pufa Walec GR - wersja którą wprowadziliśmy w tym roku, posiada wypełnienie z wysokiej jakości granulatu styropianowego, zamkniętego w filcowym worku. Worek posiada zapinany rękaw, dzięki któremu można regulować ilość granulatu w zależności od upodobania (im więcej pufa bardziej twarda, im mniej miękka). Na zewnątrz pokrowiec z filcu meblarskiego identyczny jak w pufie Walec.

Eko Pufa - najmniejsza pufa w zestawie, wykonana z filcu meblowego, wypełniona granulatem. Posiada również rękaw pozwalający na regulację ilości granulatu.

Multipuf - nowość, która lada moment pojawi się w naszym sklepie, zestaw 3 puf typu walec, lub 4 puf kwadratowych wraz z dodatkowym pokrowcem pozwalającym łączyć je w całość.

 

 

Kolejne nowości wkrótce.